Magda Pflege

Pytania i odpowiedzi

Twoje zarobki zależą od tego, jak dobrze znasz język niemiecki, oraz od trudności zlecenia. U nas zarobisz nie mniej niż 1500 €, a najwyższe wynagrodzenie sięga powyżej 2000 €.

Posiadamy też krótsze zlecenia, a dla chętnych opiekunek także dłuższe. Natomiast większość rodzin preferuje pobyty min. 6-tygodniowe.

Zatrudniamy na warunkach polskich i warunkach niemieckich, jak również można z nami współpracować na własną działalność gospodarczą.
Jeżeli znasz komunikatywnie język niemiecki, to wystarczy do nas zadzwonić: 608 435 780 lub wysłać zgłoszenie przez formularz: (kliknij aby przejść do formularza.) Oferujemy też bonus dla opiekunek, które przejdą do nas z innej agencji, a także za polecenie nam swojej koleżanki.

Zapraszamy na naszą stronę (link) lub na portal Dobra Sztela

W firmie Magda Pflege nie musisz się o nic martwić, organizujemy Twój przejazd i całkowicie opłacamy transport. W miarę możliwości staramy się uwzględnić preferencje opiekunki.

Tak, oferujemy różnorodne bonusy i premie (m.in. świąteczne, wakacyjne, lojalnościowe, za polecenie i inne), po szczegóły zapraszamy tutaj.

Pracujemy w godz. 9-17. Poza godzinami pracy biura zapraszamy do kontaktu mailowego: praca@magdapflege.pl. lub przez formularz. Opiekunkom, które są na zleceniu, w sprawach wymagających natychmiastowej pomocy oferujemy kontakt całodobowy.

Wynagrodzenie wypłacamy do 15. dnia następnego miesiąca w euro. Jeżeli posiadasz konto złotówkowe, to Twój bank przewalutuje wynagrodzenie na złotówki.

W razie jakichkolwiek problemów możesz skontaktować się ze swoim rekruterem i poprosić o pomoc, w pilnych sprawach również poza godzinami pracy biura pod numerem alarmowym.

To bardzo trudny moment, zarówno dla rodziny, jak i dla Ciebie. W takiej sytuacji zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie. Zaproponujemy Ci przejazd na inne nas zlecenie, ale możesz zdecydować się też na powrót do Polski.

Posiadasz ubezpieczenie podczas całego wyjazdu, a karta EKUZ pozwala skorzystać z opieki medycznej za granicą w razie nieprzewidzianych wypadków.